Käsmu Majaka Sadam tulevikus

Igas sadamas peab olema korralik sadamahoone, kus sadama külastajal on võimalik erinevaid teenuseid kasutada. Olgu selleks esmase tarbekauba ostmine, meditsiiniliste abivahendite kättesaadavus või korralik pesemisvõimalus.

Suveperioodidel saab võimalikuks Käsmu Majaka Sadamas toidu valmistamine, mida oma külastajatele suurel väliterrassil kauni vaate kõrvale serveerida.

Vaadet saab siis edaspidi nautida iga soovija, sest paigaldame sadamasse ka ilmakaamera. Olgu see siis tõusva päikese jälgimiseks või ilmaolude kontrollimiseks. Kasulik on see ka paadiomanikule, kes kodus oma alust otseülekandes  jälgida saab.

Selleks hetkeks on Käsmu Majaka Sadama koduleheküljel võimalik vaadata, millised paadikohad on vabad või millal koht vabaneb. Saab ka oma meresõidukile sobiv kohta broneerida ning sadamasse saabudes on Sinu tulekuga juba arvestatud.

Sadama lähiümbruses on võimalik tutvuda Meremuuseumiga ja selle eksponaatidega, tegeleda tervisespordiga või tunda ennast hästi Käsmu kordumatu rannaküla miljöös.